توضیحات

توضیحات ایران خودرو در خصوص پیش‌فروش

توضیحات ایران خودرو در خصوص پیش‌فروش

به گزارش خودرونویس، روز گذشته شرکت ایران خودرو اعلام کرد که به مناسب اعیاد قربان و غدیر‌خم، فروش 15 محصول خود از جمله پژو 206، پژو 405، سمند، رانا و پژو پارس را از دوشنبه مورخ 29 مرداد تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز می‌کند. اما امروز  تعدادی از خریداران خودرو در تماسی  اعلام کرده اند که  سایت فروش باز نشده و امکان ثبت نام در سایت ایران خودرو برایشان مقدور نیست .هنوز هیچگونه اظهار نظری از سوی مسئولان ایران خودرو در مورد این مشکل اعلام نشده است .

شرکت ایران خودرو درخصوص مشکل پیش آمده پاسخ داد که در ادامه می خوانید:

درحال حاضر به دليل ترافيك بالاي اينترنت و حجم بالاي مشتريان در صف انتظار، نام نويسي به كندي صورت مي گيرد اما همچنان درحال انجام است.

اعمال محدوديت هايي كه در راستاي كاهش واسطه گران و سفته بازي در ثبت نام هاي اعمال شده ازجمله محدوديت ثبت نام هر كد ملي و عدم امكان خريد براي مشترياني كه در شش ماه گذشته از ايران خودرو خريد كرده اند در اين ثبت نام باعث روند كندي در اجراي فرآيند فروش شده است.

هرچند اين كندي باعث طولاني شدن فرآيند ثبت نام مي شود اما محدوديت هاي ثبت نام براي جلوگيري از سوءاستفاده برخي سودجويان و در راستاي سياست هاي ايران خودرو جهت تامين خودرو براي مصرف كنندگان نهايي اعمال شده است.

گفتني است، گروه صنعتي ايران خودرو با هدف تامين نياز مصرف كنندگان،‌ طرح فروش عيد تاعيد را به اجرا گذاشته و اين طرح تا زمان تكميل ظرفيت از طريق پايگاه اينترنتي فروش محصولات ايران خودرو به نشانيesale.ikco.ir ادامه خواهد داشت.

/عصرایران